Terapi.com - Uzman Tanıtım Sayfası
Terapi.com Ana Sayfasını görmek için tıklayınız
break1
UZMAN TANITIM SAYFASI
Facebook Sayfamız facebook Twitterdayız Twitter
header splash

Türkiye'nin ilk ve tek %100 güvenli online terapi - koçluk platformu Terapi.com 'a dahil olan uzman sayısı 50'ye yaklaştı.
Kısa bir süre için sitemizde terapist veya koç olarak yer alabileceğiniz Premium Uzman Üyelik %50 indirimle, 6 aylık 600 TL, 1 senelik 900 TL + KDV ( 1 Mart 2015 tarihine kadar)


Siz de hemen aramızda yerinizi almak isterseniz tıklayın...

hr1

Mavi Kelebek New Media çatısı altında,uzun bir geliştirme süreci sonucunda, 20 Eylül 2010 tarihinde yayına geçen Terapi.com, psikolog, psikiyatr ve koçları bir araya toplayarak, bu alandaki en büyük kaynak ve rehber olma hedefi ile yoluna devam ediyor. Aramıza katılan uzmanlar, terapi.com altyapısı içerisinde sahip oldukları web siteleri ve detaylı profilleri sayesinde, Google gibi arama makinelerinde yüksek gösterim önceliği elde ediyor ve kitlelere ulaşmakta bir adım öne geçiyorlar. Bunun yanında teknolojinin mümkün kıldığı en gelişmiş altyapı ile, online terapi - koçluk ve yazılı destek hizmeti de verebildikleri sitemiz, sadece bir rehber - tanıtım değil, Türkiye'nin ve Dünyanın her yerine evinizin ve ofisinizin rahatlığında hizmet verebildiğiniz bir platform olma görevini yerine getiriyor. "

Terapi.com'da yer almak için, psikolog veya psikiyatr olduğunuzu diplomanızla, koç olduğunuzu ise sertifikalarınızla kanıtlamanız yeterli. Sadece bireysel danışmanlar da değil, terapi merkezleri de sitemizde yer alabilir ve terapistlerini sistem üzerinden çalıştırabilirler.

Lütfen unutmayınız! Terapi.com ile size en güçlü ve en güvenli altyapıyı biz sağladık. Onu kullanarak, bizimle sürekli bir iletişim kurarak geliştirecek ve yepyeni bir mecra ile kitlelerin sorunlarına çare olacak olan sizlersiniz!
Şimdiden aramıza hoşgeldiniz!

Terapi.com hakkında daha detaylı bilgi için blogumuzu inceleyebilirsiniz veya bizimle destek@terapi.com eposta adresimiz üzerinden temasa geçebilirsiniz.


 
 
Bir bakışta "Terapi.com size neler sağlayacak?"
hr1
galeri1   galeri2   galeri3
     
%100 güvenli tarayıcı tabanlı görüntülü ve sesli online terapi arabirimi Danışan için 4 farklı ödeme aracı ile kolay tahsilat Terapistler için detaylı profil oluşturma - arama avantajı
     
Tamamen Türkiye şartlarına özel geliştirilmiş, herhangi bir harici uygulama kurmaya gerek duymadan gecikmesiz ses ve görüntülü görüşme imkanına ek olarak, beyaz tahta ile çizim, dosya yönetim ile resim, döküman vb. gönderme - alma imkanı Danışanlar, terapi.com'a yapacakları canlı görüşme veya yazılı görüşme için bir çok ödeme aracını kullanabiliyor. Terapist'lerin hakedişleri ise saydam bir muhasebe yönetimi ile tespit edilir. detay için Terapi.com'a terapist olarak katılmanızla birlikte,profiliniz otomatik oluşturulur ve hemen online terapi kabul edebilirsiniz. Terapi ve online terapi gibi yüksek hacimli google aramalarında, önceliğiniz olur.
     
galeri3   galeri4   galeri5
     
Ücretsiz isminize özel web sitesi - içerik yönetim sistemi Aylık 90bin net yerel, 450bin net global arama: terapi Web kamera ve kulaklıklı mikrofon... Hazırsınız!
     
Terapi.com'a terapist olarak dahil olmanızla birlikte,
adinizsoyadiniz.terapi.com formatlı
bir web sitesine ve içeriği yönetmenizi sağlayan bir sisteme ücretsiz sahip olursunuz.
Yazacağınız makaleler, terapi.com jenerik domaini sebebiyle google'da hızlı indekslenir ve yüksek görünürlük elde eder.
Böylece hem daha çok insana ulaşır hem de kişisel markanızı güçlendirirsiniz.
Sitemizde yer alan uzmanlarımızın tamamı, ad ve soyadları ile birlikte google'da şimdiden ilk sıralarda indekslenmiş durumdadırlar.

Terapi kelimesinin google'da Türkiye sınırları içerisinde her ay 90.000! defa arandığını biliyor musunuz? Peki daha açılalı 1 ay olmadan hedeflediğimiz "terapi" kelimesinde 1. olduğumuzu ve "online terapi" kelimesinde ilk 2'ye girdiğimizi?

terapi.com jenerik domaini, değerli bir yatırım olarak proje için satın alınmıştır ve terapi ile ilgili her türlü konuda, yüksek indeksleme ve görünürlüğü hedefleyen SEO çalışmaları ile güçlendirilmiştir.
Hedeflediğimiz anahtar kelimeler:
- terapi
- online terapi
- psikolog

Uzmanlarımızdan bir kaçının adını google' da aratınız. İlk sayfada ve ilk sıralarda göreceksiniz.

Terapi.com' da online terapi hizmeti vermek çok kolay!
Randevuyla veya online olduğunuzda, canlı online terapi verebilir; ayrıca bütünleşik yazılı destek hizmeti ile de yazışarak hizmet sunabilir, kazanç sağlayabilirsiniz.

Siz işinize odaklanın, kalan tüm teknik işleri biz hallederiz...


Siz de terapi.com ailesine katılmak istiyorsanız, gecikmeden
terapist (bireysel) veya
terapi merkezi (kurumsal)
başvurunuzu yapın...
(terapi merkezleri için üyelik bedeli 6 aylık 900 TL + kdv, 1 senelik 1350 TL + kdv - 2 uzman dahil edebilme şeklindedir.)


Başka sorularınız olursa,
0532 334 97 17 nolu telefondan direkt olarak Terapi.com İnsan Kaynakları Sorumlumuz Gülşah Hanım ile görüşebilirsiniz.
     
 
Facebook Sayfamız facebook Twitterdayız Twitter
hr1

Copyright © 2010-2013 Terapi.com. Tüm hakları saklıdır.
bir 'Mavi Kelebek New Media Solutions' projesidir.
Adakale Sokak. No:7/6 Florya - Bakırköy - İSTANBUL | destek@terapi.com